OWNPOWER Нови Thermoses Чаши Нерѓосувачки Челик Шише Вакуум Колби Мојот Пиење Вода во Шишиња, Термо Жените Преносни Филџани Кафе
Ново

OWNPOWER Нови Thermoses Чаши Нерѓосувачки Челик Шише Вакуум Колби Мојот Пиење Вода во Шишиња, Термо Жените Преносни Филџани Кафе

DEN 435.00
DEN 836.64

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Капацитет:
150ml
Drinkware Тип:
Вакуум Колби & Thermoses
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,CE / ЕУ,ФДУ,LFGB,SGS
Термо Изведба:
>24 часа
Број На Модел На:
ZN150U
Шише Тип:
вакуум
Функција:
Еко-Пријателски
Применливи Луѓе:
Жените
Стакло Лагер Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
OWNPOWER
Обликот:
Директно Првенство
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Термос Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Производство:
Вакуум Колби

Избор на купувачот