Голема Promot Австралија 1.8 m свила зголеми цвет лозата вештачки декоративни се зголеми Ратан свадба и Партии позадина декорација 1pcs
Ново

Голема Promot Австралија 1.8 m свила зголеми цвет лозата вештачки декоративни се зголеми Ратан свадба и Партии позадина декорација

DEN 456.00
DEN 671.52

Во форма достапна за нарачката


Трговија на големо, Единствена Ставка Вештачко Цвеќе 70.87" Австралија се Зголеми Лозата Декоративни Цвет за Куќа Emulational Фабрика за Свадба
Карактеристики :
1. Вештачки жив цвет е убава декорација на секоја година.
2. Идеален декорација на свадби, прослави, забави, куќи, градини, огради, цвеќиња, барака занишан рамки, климатизација цевки, вода, борови, вратата рамки, изложени жици, по скали ,и така натаму.
3. Цветот е, исто така, поставени на ѕидовите, вратите, лулашки, огледала и било каде. Овие убави лозови листови може да се создаде романтична и жива средина во вашата куќа.
Параметри :
1. Големина на :
Должина : околу 180 cm/70.87 во ;
Тежина : околу 140 g ( Пупки, лисја и така натаму се вклучени. )
Дијаметар на четири рози : околу 9 cm/ 3.54 во
2. Боја : Розова, млеко бела, црвена
Пакување листа :
1* вештачки се зголеми лоза

Главните својства

Бренд Име:
noroomaknet
Повод:
Свадба
Тип:
Свила Цвет
Lenght:
180CM/70.8
Dropshipping:
Поддршка
Карактеристики 01:
свадба декорација
Карактеристики 02:
вештачки декоративни роуз
карактеристики 03:
партија DIY
карактеристики 04:
Катира цвет

Избор на купувачот