7300100070 Новиот 7 инчен таблет LCD екран 165MM*100MM*3ММ бесплатен превозот
Ново

7300100070 Новиот 7 инчен таблет LCD екран 165MM*100MM*3ММ бесплатен превозот

DEN 861.00
DEN 936.00

Во форма достапна за нарачката


7300100070 Новиот 7 инчен таблет LCD екран 165 MM*100 MM*3ММ бесплатен превозот

Главните својства

Екран Тип:
Капацитивни Екран
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Број На Модел На:
7300100070
Бренд Име:
FGHGF
Тип На Производ:
Таблета LCD

Избор на купувачот