Aelorxin Долго Cardigan Жените Џемпер 2017 Висок Квалитет На Есен Зима Жените Лабава Топло Cardigans Мрачно Плетени Tassel Џемпер
Ново

Aelorxin Долго Cardigan Жените Џемпер 2017 Висок Квалитет На Есен Зима Жените Лабава Топло Cardigans Мрачно Плетени Tassel Џемпер

DEN 1606.00
DEN 2632.32

Во форма достапна за нарачката


Големина Биста(cm) Должина (cm) Tassel(cm) Ракав (cm) се препорачува тежина(KG) F 220 77 10 50 45-90 1. Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина. Не го одберете директно во зависност од вашите навики.
2. Големината може да има 2-3cm се разликува поради прирачник за мерење. Ве молиме имајте во предвид кога ќе се измери.

Главните својства

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Никој
Дебелина:
Стандард
Материјал:
Акрилик,Полиестер,Памук
Стил:
Повик
Бренд Име:
Aelorxin
Јака:
V Деколте
Декорација:
Tassel
Материјал Состав:
Акрилик
Облека Должина:
Долго
Шаблон Тип:
Шарени
Тип На Објект:
Cardigans
Sleeve Должина(cm):
Половина
Sleeve Стил:
Batwing Ракав
Број На Модел На:
Џемпери
Техника:
Компјутер Плетени
Добиете модел:
V збор јака
елемент:
Крои, tassels
Модел:
Cardigan
наведени година / сезоната:
Во есента 2017
Стил:
Моден

Избор на купувачот