1000Pcs/ Број 12*21cm 3colors Пластични Zip Заклучување на Мобилен Телефон Случај Кеси Мобилен Телефон Школка Пакување Патент Пакет За Мобилен Телефон
Ново

1000Pcs/ Број 12*21cm 3colors Пластични Zip Заклучување на Мобилен Телефон Случај Кеси Мобилен Телефон Школка Пакување Патент

DEN 5424.00

Во форма достапна за нарачката

12*21cm шарени Пластични Zip Заклучување на Мобилен Телефон Случај Настан Кеси Со Висат Дупка За iphone 7 плус Телефон Школка Пакување Патент Торба Заштити вашиот мобилен телефон случаи од прашина, влага, scart На мало пакување е лесно затворени и рециклирање Користи за PC случај, силикони случај, TPU случај, некои тенка Кожа случај, но не се компатибилни со некои тешки случај Материјал : Високо квалитетни пластични Надвор Димензија : 12*21cm, 4.7"x8.3" Внатре Димензија : 11*и 17,5 см, 4.3"x6.9" Компатибилен со : Случај за i Phone 6 S Плус 6 Плус 6 S 6 5 S 5 4 S 4, Samsung Галакси S6 Работ S6 S5 S4 S2 S3 Забелешка 4 Забелешка 3 Забелешка 2 Забелешка Мало Пакување само, Телефон Случај не се вклучени 3 Colors : Сина, Портокалова, Жолта

Главните својства

боја:
Мулти, Портокалова, Сина, Жолта
Шема:
Писмо
Број на Компјутери:
1pc
Повод:
Божиќ
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
nc07

Избор на купувачот