Рачно изработени Bakelite Метал Sax Отворот Полу Метален Алто рок на отплата Soprano Sax Отворот Saxophone Класичните Поп и Џез Блуз стил
Ново

Рачно изработени Bakelite Метал Sax Отворот Полу Метален Алто рок на отплата Soprano Sax Отворот Saxophone Класичните Поп и Џез

DEN 2280.00
DEN 3618.72

Во форма достапна за нарачката


Големина
Совет отворање #5 :
Среден - светло здив сила, лесно за игра, звук јасни и деликатна, се препорача за почетници или тинејџер употреба;
Совет отворање #6 :
Медиум здив сила, звук сладок и чист глас, широко се користат за повеќето луѓе;
Совет отворање #7 :
Среден - тешко здив сила, звукот силна и широка, препорачуваме за Професионална & Возрасни ues.
( Ако сте го вашиот посебни Совет отворање големина бараат, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме. )
Прогласи vaule :
Ние нормално прогласи пакет со многу Ниска Вредност за царинска фактура за цел да се спаси дополнителни даноци. Ако имате било какви посебни requirment за сопствени фактура вредност или други requirment, ве молиме ги споделите со нас пред да се направи shippment.
Бидејќи царинскиот случаен идентификација на сличен легален начин декларација вредност,доколку не се произведе никакви увозни давачки, даноци и давачки на вашата земја не се вклучени во точка цена или превозот давачки, пријави се на клиентот одговорност, па ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат.
Се надевам дека ќе може разбирање & surpport!
Повратни информации :
1) Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме оставете одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу!
2) Што секогаш го нудат најдобра цена за добар квалитет на стоки и услуги за вас.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука.
4) Ер Mail Пост е цената е најевтин, но времето за испорака зависи од Post office. Ве молиме никогаш нема да ја напушти негативни повратни информации за нас, бидејќи на крајот ќе пристигнат денес. Тоа е навистина надвор од нашата контрола. Ви благодариме!
Потсетување :
1. Ние продаваме сите нови објекти директно од фабрика во Кина. Ние гарантираме дека нашите производи се сосема нови. Ние секогаш се нудат најдобра цена за најдобри стока и услуга за вас.
2. Ние не се грижиме за нашите клиенти. Ние гарантираме 100% задоволството на клиентите. Ако вашиот објект не е како што е опишано или погрешни кога ќе примите тоа ние ќе го замени тоа за вас без дополнителни трошоци.
3. Ве молиме контактирајте со нас со сите коментари, прашања или предлози кои може да ги имате, ние ќе бидеме среќни да ви помогнат.
4. За контрола на квалитет, ние не лично увид за секоја ставка пред пратката. Сите предмети се 100% нови и прегледани.
5. Ние се надеваме да се развијат силна, долготрајна, взаемно корисни односи со вас.
6. Ако ви се интересни во нашите производи, ве молиме цел & плати тоа сега!

Главните својства

боја:
Alto Совет отворањето на 5, Alto Совет отворање 6, Alto Совет отворање 7, Soprano Совет opening5, Soprano Совет opening6, Soprano Совет opening7, рок на отплата Совет отворањето на 5, рок на отплата Совет отворање 6, рок на отплата Совет отворање 7
Бренд Име:
СМЕШНИ МАЧКА
Број На Модел На:
QXS-M-S
Материјал:
висок quility Bakelite & метал
Применливи објект:
Alto(Ио)/ Рок На Отплата(Bb)/ Soprano(Bb) Saxohpone
музички стил:
Класични (традиционалните)/популарна /Џез музички
Совет отворање:
#5/#6/#7
Применливи ниво:
професионален/средно
Количина:
1 Парче

Избор на купувачот