Нерѓосувачки челик Складирање Крпа Рек Над Вратата Крпа Рек Бар Виси Носителот Бања Кујната Кабинет Полица Рек 2JY17
Ново

Нерѓосувачки челик Складирање Крпа Рек Над Вратата Крпа Рек Бар Виси Носителот Бања Кујната Кабинет Полица Рек 2JY17

DEN 147.00
DEN 198.24

Во форма достапна за нарачката


Над Вратата Крпа Рек Бар Виси Носителот Бања Кујната Кабинет Полица Багажник
Карактеристики :
Дома бањата кујна Шкафот Кабинет Над Вратата Виси метал Крпа Рек Држач за Пропелер Полица
Бесплатни ноктите, Лесно да го инсталирате, добар крпа носителот на решетката за домашна употреба.
Две куки за виси на вратата или кабинет, заштеда на простор.
Може да биде лесно да се отстрани кога не е во употреба, многу погодно.
Материјал : нерѓосувачки челик
Боја : сребрена
Големина : 23*2cm
Виси над ковчегот врати до 2cm (0.75") дебел
Пакетот Вклучува :
1x Крпа Багажник
1.Ние ги поддржува следниве методи на плаќање. Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay. 2.Можете да контактирате со нас на прво за голема сума на нарачката. 1.Подготовка на Време : обично во рок од 3 дена .
2. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 3.Ако ви се желни да ја добиете вашата пакет, сакате повеќе безбеден и брз логистика, и имаат точни логистика информации, ние препорачуваме да изберете Ali Express Стандард Превозот, Кина Пост Regidted Воздух Mail, epacket, DHL и ЕМС. 4.УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. 5.Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. 1.Не постои ограничени акции за да ги исполни наредбите на дневна основа. 2.Дали најголемиот дел CSV / Excel пад на превозот. 3.Брза испорака во 48 Часа. 4.E-Пакет avaliable за земјите НАС,CA,АУ,велика БРИТАНИЈА,итн. 5. Не фактура или приемот се вклучени.
Ви препорачуваме да контактирате со нас преку Трговија Менаџер за побрзо повратни информации.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако било какви прашања,ние ќе се вратам на вас побрзо.

Главните својства

Бренд Име:
Ouneed
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Инсталација Тип:
Кука Тип
Нема. на Групи:
Еден
Тип:
Бања Полици
Класификација:
Не-преклопување на Решетката
Употреба:
Дребулии
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Број На Модел На:
1x Крпа Багажник
Применливи Простор:
Гардероба
Големина:
23*2cm
боја:
Сребро.

Избор на купувачот