Нова За 8 инчен Шега Крајната 8i ПОБЕДИ Таблета екран на допир панел Digitizer Стакло Сензор Замена Бесплатен Превозот
Ново

Нова За 8 инчен Шега Крајната 8i ПОБЕДИ Таблета екран на допир панел Digitizer Стакло Сензор Замена Бесплатен Превозот

DEN 720.48

Во форма достапна за нарачката


Да се купи овој екран на допир,ве молиме отворете го вашиот уред за да ја проверите екранот на допир конектор кабел и екран панел форма е исто како и сликата пред да ја купите.
Пакет : 1 PCs/многу Црн екран на допир

Главните својства

Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Број На Модел На:
За Шега Крајната 8i ПОБЕДИ
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Бренд Име:
witblue
фитинг:
Чучулига Крајната 8i ПОБЕДИ екран осетлив на допир

Избор на купувачот

7850pin AT070TN92/94/90
Ново
7850pin AT070TN92/94/90
Во форма достапна за нарачката
DEN 1927.00
Класификација на производот: