USB Полнење Допре Сензорот, ПРЕДВОДЕНА Табела Биро Кревет Светилка за Читање Светлина(Бела)
Ново

USB Полнење Допре Сензорот, ПРЕДВОДЕНА Табела Биро Кревет Светилка за Читање Светлина(Бела)

DEN 351.84

Во форма достапна за нарачката


Циклус на Полнење LED Осветлување Допре Сензорот Вклучите 3-Ниво Прилагодува Осветленоста струја од USB Порта Директно Енергија Saving Cycle Полнење LED Осветлување
Допре Сензорот Префрлате
3-Ниво Прилагодува Осветленоста
Струја од USB Порта Директно
Заштеда На Енергија
Бесплатни Извртени Цевка
Еколошки
Еден Допир : 12 часа
Двојно Допира : 10 часа
Три Допири : 8 часа
Светилка сенка материјал : Пластика
телото Боја : Бела,жолта
Допре Сензорот Вклучете се применува со оваа ламба, а тоа е 3-различни нивоа на осветленост : Еден допир дава најниска светлината,двојно допира средни и три допири на најсилните.
Се прилагодува осветленоста може да се задоволат различните барања на различни средини.
Одржување : ве Молиме полнење на оваа светилка над 8 часа пред првичната употреба.
Тоа трае 12 часа за да се постигне целосно наполнет.
Ако оваа светилка не е користена подолго време,ве молиме држачи за тоа барем еднаш во два месеци (над 8 часа) за заштита на батеријата од стареење.
Пакет Листата :
1 x USB LED Маса Светилка
1 x USB Кабел
1 x Инструкции
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Главните својства

Бренд Име:
skywolfeye
Е Светилки Вклучени:
Yes
Број На Модел На:
Алатки
Тип На Објект:
Биро Светилки

Избор на купувачот