Бесплатен Превозот 1 DN25 Женски Месинг Топката Вентил Т-тип Три Начин на Конекција ,од не ' Рѓосувачки Челик 304
Ново

Бесплатен Превозот 1 DN25 Женски Месинг Топката Вентил Т-тип Три Начин на Конекција ,од не ' Рѓосувачки Челик 304

DEN 984.00

Во форма достапна за нарачката


1" DN25 Женски Месинг Топката Вентил Т-тип Три Начин на Конекција ,од не ' Рѓосувачки Челик 304

Главните својства

Притисок:
Среден Притисок
моќност:
упатство
Температура на Медиумите:
висока температура
Број На Модел На:
ASD1001
Медиуми:
Вода
Структура:
Топката
Standard or Nonstandard:
Стандард
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Избор на купувачот