Мултифункционален складирање тешко пакет Торбичка ЕВА Торба Случај Покрие Додаток за Playstation 4 ps4 Gamepad Контролер Заштита
Ново

Мултифункционален складирање тешко пакет Торбичка ЕВА Торба Случај Покрие Додаток за Playstation 4 ps4 Gamepad Контролер Заштита

DEN 259.00
DEN 272.64

Во форма достапна за нарачката

Моден торбичка за Sony PS4 жичен и безжичен gamepad Голема компактен и стилски дизајн,со ziper и рака, компактни димензии,лесен, лесен за носење Со Случајот лесно можете да го заштитите вашиот омилен контролер од гребнатини и прашина. Врвка за околу рака предвидено Карактеристики безжичен контролер инсталирајте и кабел контролер инсталирате Направени од издржлив материјал за долго време се користи Поддржува удобно допирање Торбичка случај само, контролер и други додатоци не се вклучени.

Главните својства

Бренд Име:
ПРОЕКТОТ ДИЗАЈН
Компатибилен Марка/Модел:
SONY
SONY Модел:
PlayStation4
Број На Модел На:
EFYX00351BK
SONY Модел:
PlayStation4

Избор на купувачот