Вистинска Кожа Мажите Кеси Човек Гласник Торба Нови Crossbody Рамо Чанта Машки Мали Размавта Торба Половината Пакет 2018 S970
Ново

Вистинска Кожа Мажите Кеси Човек Гласник Торба Нови Crossbody Рамо Чанта Машки Мали Размавта Торба Половината Пакет 2018 S970

DEN 809.00
DEN 1263.84

Во форма достапна за нарачката


Материјал : Вистинска Кожа
Големина на : 13* 18* 4 cm Внатрешни работи : Како на сликата Најдобро Одговара : Комплименти секој стил фустан и чевли во појавување на бојата. Имајте на ум 1 : 1 инч = 2.54 см, 1cm = 0.39 инчен Забелешка 2 : Таму би можело да биде малку разлика во боја, затоа што на мониторот на компјутерот settings. Забелешка 3 : Поради разликата во мерниот метод, ве молиме овозможи 1-3 cm во големина отстапување. Забелешка : сликите се на вистинските производи. Но, поради различни светлина и го следат поставување, ситни боја разлика можеби постоеле. Ве молиме да се разбере и ви благодарам многу!

Главните својства

Големина:
Mini(Max Length
Тип На Објект:
Чанти
Стил:
Моден
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Пол:
Мажи
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Обликот:
Размавта
Видовите на вреќи:
Рамо & Crossbody Кеси
Број На Модел На:
S970
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Патент Џеб
Бренд Име:
Filimohlls
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Декорација:
Никој
Повод:
Разноврсна
Надворешноста:
Никој

Избор на купувачот