Висок квалитет накладките за Garelli Рајдер 125 225100040
Ново

Висок квалитет накладките за Garelli Рајдер 125 225100040

DEN 383.52

Во форма достапна за нарачката

Висок квалитет накладките за Garelli Рајдер 125 225100040 Спецификација : Високо квалитетен диск кочница Овој производ е погоден за Рајдер 125 - 2002 Совети : 1. Ве молиме потврдете го делови ќе биде одговара на вашиот скутер / мотоцикл пред да се одржи редот. 2. Ако не знаете дали делови ќе одговара или не, ве молиме испратете ни фотографија на вашиот мотор или мотор со Порака. 3. Некои Модифицирани Резервни Делови е мала промена на оригиналниот мотор или мотор. Како Професионални скутер / мотоцикл делови на кина, на снабдувачот за 10years, Ние извршуваат со висок квалитет и конкурентна цена

Главните својства

Име На Модел:
150
Објектот Дијаметар:
10cm
Објектот Ширина:
10cm
Година:
2000 година
Материјал Тип:
Челик
Специјални Функции:
Диск лист
Бренд Име:
ZHANGXINGYUE
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Објектот Висина:
10cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Тежина:
300g
Motobike Направи:
Хонда
Објектот Должина:
10cm

Избор на купувачот