Мажи& Жени Лаптоп Ранец Rucksack Училиште Торба Патување Водоотпорен Ранец Мажите Лаптоп Компјутер Торба Ранец за тинејџерки
Ново

Мажи& Жени Лаптоп Ранец Rucksack Училиште Торба Патување Водоотпорен Ранец Мажите Лаптоп Компјутер Торба Ранец за тинејџерки

DEN 1113.00
DEN 1885.44

Во форма достапна за нарачката


1
2

Главните својства

Тип На Објект:
Ранци
Бренд Име:
Taikkss
Пол:
Унисекс
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Вршење На Систем За:
Arcuate Рамо, Рака
Дожд Маска:
No
Капацитет:
20-35 Литарски
Шаблон Тип:
Цврста
Внатрешни работи:
Компјутер Interlayer,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Стил:
Preppy Стил
Главен Материјал:
Платно
Ранци Тип:
Softback
Надворешноста:
Солидна Торба
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Број На Модел На:
3501-VC-42
Декорација:
Никој
freeshipping:
Yes
Носат систем:
Воздушна Перница Појас
Стил:
Повик
боја:
Црна, Сина, Сива Розова

Избор на купувачот