18 канал DMX512 RGB контролор 6 групи RGB 18CH DMX512 декодер DC12-24V текст секој канал max 3А
Ново

18 канал DMX512 RGB контролор 6 групи RGB 18CH DMX512 декодер DC12-24V текст секој канал max 3А

DEN 1392.00

Во форма достапна за нарачката

На производи во нашата продавница се развиени и произведени од страна на самите себе Може да се прилагоди според барањата на клиентот

Главните својства

Тип На Објект:
RGB Controler
Извор На Енергија:
DC
Wattage:
288w
Бренд Име:
chuangxinwushi
Max. Оптоварување На Моќ:
24A
Број На Модел На:
WS-DMX-18CH
Controled Метод:
RGB
Применливи Светла:
RGB
Напон:
12-24V
Гаранција:
2
Карактеристики:
18 Канал
Режим На Конекција:
RGB

Избор на купувачот