12pcs/многу Големо 6mm Ширина од не ' Рѓосувачки Челик Емајл Прстени Исполнет Шарени Слика масло Дизајн на Накит Мода жените Партија Подароци
Ново

12pcs/многу Големо 6mm Ширина од не ' Рѓосувачки Челик Емајл Прстени Исполнет Шарени Слика масло Дизајн на Накит Мода жените

DEN 1824.00

Во форма достапна за нарачката

Топла Продажба ID : 5880 95% ПОПУСТ US$ 9.99 /парче 9.99 100 95% ПОПУСТ US$ 9.99 /парче 9.99 100 95% ПОПУСТ US$ 9.99 /парче 9.99 100 95% ПОПУСТ US$ 7.88 /парче 7.88 100 95% ПОПУСТ US$ 7.88 /парче 7.88 100 95% ПОПУСТ US$ 7.88 /парче 7.88 100 95% ПОПУСТ US$ 7.28 /парче 7.28 100 95% ПОПУСТ US$ 6.58 /парче 6.58 100 95% ПОПУСТ US$ 7.28 /парче 7.28 100 Опис на Производот

Главните својства

Прстен Големина:
7, 8, 9, 10
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
2202100049
Повод:
Ангажирање
Материјал:
Кристал
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Бренд Име:
Blucome
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Површината Ширина:
6mm
Пол:
Унисекс
боја:
шарени
is_customized:
Yes

Избор на купувачот