4PCS Автомобил додатоци Mudguard За KIA SPORTAGE Р Фендер кал клапи Автомобил-стил, сензација чувари плоча мека Пластика фендер
Ново

4PCS Автомобил додатоци Mudguard За KIA SPORTAGE Р Фендер кал клапи Автомобил-стил, сензација чувари плоча мека Пластика фендер

DEN 643.20

Во форма достапна за нарачката


Автомобил додатоци f или KIA SPORTAGER 2010 11 12 13 14 15 16 МЕКА ПЛАСТИКА ПОСЕБНИ MUDGUARD
Опис : КОРИСТАТ ЗА : sportage R KIA 2010 11 12 13 14 15 16 Состојба : 100% Сосема нов Материјал : МЕКА ПЛАСТИКА Вклучуваат : 4pcs/set за 1 автомобил Вклучуваат појавување само прислушување завртки СОВЕТ : Ние ќе испрати точниот на производи според вашиот автомобил модел,ве молиме бидете сигурни да ги споделите со нас knnoe точни информации за вашиот автомобил,ви благодариме!
Слика покаже :

Главните својства

Тип На Објект:
Mudguards
Објектот Тежина:
1kg
Име На Модел:
ЗА SPORTAGER KIA 2010-2016
Објектот Висина:
0inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Дијаметар:
0inch
Модел Година:
2010 11 12 13 14 15 16
Материјал Тип:
Мека пластика
Специјални Функции:
заштита и декорација
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch

Избор на купувачот