Мис Фокс Керамички Види Жените Моден Бренд Керамички Дами Кварц Зглоб Види Relogio Femininos Montre Femme Hodinky Saat
Ново

Мис Фокс Керамички Види Жените Моден Бренд Керамички Дами Кварц Зглоб Види Relogio Femininos Montre Femme Hodinky Saat

DEN 1488.00
DEN 2399.04

Во форма достапна за нарачката


Reloj Mujer Жените Часовници Бренд за женска Нараквица Види Дама Кварц Зглоб Види Жените hodinky Женски Часовник Horloge bayan Saat Oro Роса Montre Etanche Femme reloj mujer zegarki Ceasuri,рачен часовник,дами часовник,женски, Relogio Feminino
Бренд : Мис Фокс
Часовници категории : Жени
Види стил : Мода,Луксузни,Секојдневен,Busniess
Dial
Обликот на бирање : Круг
Движење тип : Кварц
Дисплеј тип : Покажувачот
Бенд
Бендот materal : Керамички
Големина и тежина
бендот lenght : 20 см
Dial дијаметар : 3.9 cm
Dial дебелина : 1cm
Бендот ширина : 1.8 cm
Пакет
1 X види
Водоотпорен опис
Часовници се 30 M водоотпорен ( живот водоотпорен ),само може да поздравниот малку вода,не може да се мијат или во капење,пливање,нуркање.

Главните својства

Бренд Име:
MISSFOX
Стил:
Fashion & Неврзан
Движење:
Кварц
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Должина:
22cm
Затворач Тип:
Хривнија Тока
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Пол:
Жените
Dial Дијаметар:
34mm
Функција:
Шок Отпорни,Отпорни На Вода
Број На Модел На:
МФ-T028
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Случај Обликот:
Круг
Бендот Материјал Тип:
Керамички
Бендот Ширина:
17mm
Случај Дебелина:
8.5 mm
Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Со други зборови:
panske hodinky zegarki meskie ceasuri barbati ure reloges
Бразил зборови:
relogios femininos де marca Mulher де luxo relogio де pulso
Шпанија зборови:
Relogios де negocios mulheres marca де luxo famoso cuarzo feminino
Франција зборови:
montre femme de marque luxe orologi uomo ди marca famosa lusso
Термини за пребарување:
satovi klokker klockor ure horloges жените erkek saatler џем tangan
Клучни words1:
erkek kol saati / montre femme / reloj mujer / orologio uomo
Клучни зборови 2:
Horloges vrouwen / saat / clock жени / erkek saat / kol saat
Клучни зборови 3:
montre femme marque de luxe / relojes hombre
Клучни зборови 4:
horologe / hodinky / orologi uomo / uhren
Клучни зборови 5:
30m водоотпорен види

Избор на купувачот