Печатени 5 парче платно уметност сопствени направени Сликарство Платно Печатење на сопствено фото слика прилагодено печатење на постер фотографија платно
Ново

Печатени 5 парче платно уметност сопствени направени Сликарство Платно Печатење на сопствено фото слика прилагодено печатење

DEN 613.00
DEN 1075.20

Во форма достапна за нарачката


Без Рамка / печатите Само Платно Материјал-Платно Сликарство (а Не на Страна на Нафта Сликарство) Пакет-Платно во цевка Тип-Без рамка за печатење платно сликарство Големина SIZE1=20cm X30cm X2 20cm X50cm X2 20cm X70cm X1(8"X12"X2+8"X20"X2+8"X28"X1) SIZE2=30cm X50cm X2 30cm X70cm X2 30cm X90cm X1(12"X20"X2+12"X28"X2=12"x35"x1) 1inch=2.54 см 1cm=0.39 инчен Забелешка 1.Бела граница е за рамката на секој penel.Големината мерење со рака,Не може да биде 1-2 см грешка. 2.За да се задржи надолу превозот цена и да се избегне рамка оштетени на превозот,не мат, не внатре во рамката, не надвор рамка. само платно 3.Како светлосни ефекти, бојата на објекти можеби малку различен од слики. 4.Овој одличен квалитет платно печатење е без внатре и надвор од рамката да се задржи надолу превозот цена, но оваа големина е обично photoframe големина и може да се подготвени рамка лесно. 5.Сликата не е рачно изработени, тоа е отпечатен од страна на машини.
PS Ако имате било каков проблем ,можете да ме контактирате во секое време ,ние ќе ви одговори што е можно поскоро .Ви благодариме

Главните својства

Големина (Инчен):
Size1, Size2
Бренд Име:
BANMU
Тип:
Платно Printings
Предмети:
Слика Слика
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Платно
Стил:
Модерна
Рамка:
No
Поддршка База:
Платно
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Техника:
Спреј Сликарство
Број На Модел На:
BGH5392
Обликот:
Нередовните
оригиналниот:
No
Медиум:
нормално мастило

Избор на купувачот