Аквариум Риба Резервоарот Стоматолошки Устата Форма Украс Shrimps Засолниште Се Крие Во Пештерата Оркестарот Aquario Додаток
Ново

Аквариум Риба Резервоарот Стоматолошки Устата Форма Украс Shrimps Засолниште Се Крие Во Пештерата Оркестарот Aquario Додаток

DEN 136.00
DEN 189.12

Во форма достапна за нарачката


Аквариум Риба Резервоарот Стоматолошки Устата Форма Украс Shrimps Засолниште Се Крие Во Пештерата Оркестарот Aquario Додаток
100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : 1,Изработени од керамика, многу издржливи и практични. 2,за прочистување Вода функција, adsorb микроорганизми. Нема загадување, не-токсични, без штета на риби и shrimps. 3,се Создаде природни еколошка средина, многу удобно за риби и shrimps. 4,Одлично засолниште за shrimps, мали риби, бебе риба. Исто така одлична декорација за аквариум риба резервоарот. 5,Тоа може да дејствува како дувло на риби и shrimps, исто така, тоа ќе биде најдобро игралиште за shrimps и риби! Аквариум Оркестарот само,други додатоци демо на сликата не е вклучен! Карактеристики : Материјал : Керамика Мерења : Големина за Различен Тип(Dxšxv) : S Димензии : 12cm x 4cm x 3cm /4.72"x1.57"x1.18" М Големина : 14.6 cm x 4.1 cm x 3.7 cm/5.75"x1.61"x1.46" L Големина : 14.8 cm x 5.3 cm x 4cm /5.83"x2.09"x1.57" Боја : Како на слики прикажани Количина : 1 Компјутер Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 x Аквариум Оркестарот (без мало пакет)

Главните својства

Големина:
S, M, L
Тип:
Риба
Водни Украси Тип:
Потекло
Број На Модел На:
Риба Резервоарот Shrimps Засолниште 2S90162-L
Бренд Име:
HBB
Материјал:
Керамика
Тежина:
120g

Избор на купувачот