HRH Сон Catcher Тастатура Покрие Силиконска Кожа за Новиот Macbook Pro 13 A1708 ( Година Без Допир Бар) и за Mac 12 инчен A1534
Ново

HRH Сон Catcher Тастатура Покрие Силиконска Кожа за Новиот Macbook Pro 13 A1708 ( Година Без Допир Бар) и за Mac 12 инчен

DEN 143.52

Во форма достапна за нарачката

НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
Контактирајте Со Нас
Нашата канцеларија часа се :
- 10 : 00 часот наутро до 19 : 30 часот (GMT +8) од понеделник до петок
- 10 : 00 часот наутро до 15 : 00 часот (GMT +8) од сабота
И нашата канцеларија е затворен во недела и државни празници
Ние се извинуваме за крајот на одговорот за време на празници
. Ние ќе се направи ЦЕЛОСНА Наплата, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. УСЛУГА ТРАНЗИТ TIM E е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени на d се врати во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Направени за Новиот Macbook 12 Инчен A1534 со Retina Екран (2015 ВЕРЗИЈА) и за Новиот Macbook Pro 13 Инчен A1708 (2016 Верзија, Без Допир Бар)
Пакет : 1 X Тастатура Капак (Пакување како што е Подолу)
Ние гарантирањето на објектот ќе се добро третирани и заштитени. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот ко st е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ние не се одговорни за било обичај должност или увоз доход. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ . Ајде да се заштити животната средина заедно!
Нашите производи :
* Нашите производи се директно од фабриката, не постои средина човек, нема висок markup, па ние може да обезбеди квалитет на објектите уште многу конкурентна цена. Водоотпорен, веќе не мора да се грижите за вода, млеко, сок, кафе и други течни јавните во тастатурата додека го оштети вашиот омилен компјутер. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние само брод да се потврди цел адреси. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Чистење удобен, подготвени за чистење на вашата тастатура, секогаш ќе бидат нови. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор .Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. (Освен некои земји )
2. Ние брод вашата нарачка во рок од 1-2 дена по расчисти исплата. Прашина анти-валкани, може да се избегне прашина, soot, колачињата, итн. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. падот во пукнатините влијае на тастатура употреба и животот на тастатурата.Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.Ако не можете да т исходот јас mmediately, молба se почекајте неколку минути и обидете се повторно.

Главните својства

Бренд Име:
HRH
Производи Статус:
Акции
Материјал:
Силикони
Функција:
Dustproof,Водоотпорен
сертификација:
CE
Дебелина:
ултра-тенок
Апликација Големина:
Лаптоп Тастатура
Пакет:
No
Применливи модели:
Macbook
is_customized:
Yes
дизајн:
сон catcher
Поддршка:
Капка брод

Избор на купувачот