Огромен Шампањ Чаша Пиво во Шише Балони Алуминиумска Фолија Хелиум Свадба Партија Практични Ballons Партија Роденден, Свадба БОЖИЌ Оркестарот
Ново

Огромен Шампањ Чаша Пиво во Шише Балони Алуминиумска Фолија Хелиум Свадба Партија Практични Ballons Партија Роденден, Свадба

DEN 2371.00
DEN 2496.00

Во форма достапна за нарачката

100% Сосема нов и висок квалитет. Хелиум Фолија Балони Материјал : Гравури Дизајни : Шампањ Шише или Чаша Пиво Пиво Стакло Големина : x 90cm 38cm Шампањ Шише Големина : 95cm x 45cm

Главните својства

Повод:
Обликот Стил:
Гест,Број,Bunny Уво,Круг,Мики Маус Уво,Ox Рог,Пеперутка,Круна,Антилопа Рог,Цвет,Плод,Срцето,Писмо,Ленти,Фабрика,Еленов,Цртан Филм Amnimal,Овална,Цртан Слика,Лак
Бренд Име:
chinrusticyw
is_customized:
Yes
Класификација:
Ballon
Број На Модел На:
34
Материјал:
Алуминиумска Фолија
Број на Компјутери:
според купи

Избор на купувачот