Автомобил Стил Нерѓосувачки Челик Внатрешна Надворешниот Задниот Браник Багажникот Фендер Вратата Sill Плоча Заштитник Guard Опфаќа За Volvo XC60 2009-
Ново

Автомобил Стил Нерѓосувачки Челик Внатрешна Надворешниот Задниот Браник Багажникот Фендер Вратата Sill Плоча Заштитник Guard

DEN 1728.00
DEN 2159.52

Во форма достапна за нарачката

Опис на: 1 : Item Fitment:За Volvo XC60 2009-2016 2 : Место на Потекло : Guangdong, Кина (Копно) 3 :Состојба : 100% Сосема нов 4:Материјал : Високо Квалитетен не ' Рѓосувачки Челик , а Не евтини еден!!
5:Вклучуваат : Сет од 2 парчиња
6 : Добар квалитет и се извезува во целиот свет.Направен во една ISO9001 Фабрика,добар квалитет и се извезува во целиот свет 6 : Лесно installtion,3 M автомобилската селотејп е прикачен
Напомена :
Сите наши производи не се погодни за автомобил, кој е варијанта верзија. Ако вашиот автомобил е варијанта верзија , ве молиме контактирајте со продавачот пред да го купат она што ние го испрати е исто како слика покажува, ве молиме потврдете го со фотографирање пред да конкурираат на објектот
. Инсталација метод : Step1 : ве молиме чистење на место со 50% алкохол за да бидете сигурни дека нема прашина.
Step2 : отстрани 3m лепак во грбот;
Step3 : топлина на 3m лепак со топол воздух пиштол;(совет за ставање на со обезбедени 3m лента е да се загрее на рачките и ги опфаќа ова го прави на лепак на лента повеќе леплива и тие ќе останат за секогаш!)
Чекор 4 : инсталирање на производи во право место ,Не на перење на вашиот автомобил во 48hours.

Главните својства

боја:
надворешно, внатрешно, внатрешниот и надворешниот
Тип На Објект:
Хром Стил
Бренд Име:
MONTFORD
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Објектот Висина:
3cm
Модел Година:
2009-2016
Објектот Дијаметар:
2cm
Објектот Должина:
70cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Име На Модел:
2294
Објектот Ширина:
10cm
Автомобил модел:
ЗА VOLVO XC60
Објектот Тежина:
1kg
Специјални Функции:
декорација и заштита

Избор на купувачот