25x20cm Магнетни Мат Завртка Работа Подлога со Маркер Пенкало Гумичка за Iphone, Samsung Лаптоп, Таблет Outillage Поправка Алатки
Ново

25x20cm Магнетни Мат Завртка Работа Подлога со Маркер Пенкало Гумичка за Iphone, Samsung Лаптоп, Таблет Outillage Поправка Алатки

DEN 432.00
DEN 539.52

Во форма достапна за нарачката

25x20cm Магнетни Мат Завртка Работа Подлога со Маркер Пенкало Гумичка за Iphone, Samsung Лаптоп, Таблет Outillage Поправка Алатки *Може да бидат ефективно апсорбирани мал комплекс компоненти од демонтирање и да се спречи од губење **Креирајте ваш сопствен DIY собранието ,се користи пенкало за да ја снимите расклопување на процесот и намалување на тежината на составување на вашиот сопствен по поправката На производот е перат ,дури и тврдоглаво приложениот ракопис е avaible да се избришат со влажни избрише *Спецификации : *Compenents прилог мат *Мрсна пенкало *Permannet на Пазарот на Гуми
支持

Главните својства

Тип:
Рака Алатки
Бренд Име:
JAKEMY
DIY Материјали:
Електрични
Број на Парчиња:
3
Големина:
25*20cm
Број На Модел На:
ferramenta
Тип:
магнетни проектот мат
Пакет:
OPP вреќа
Примена:
Мобилен Телефон на поправка Алатки
комплет ferramenta:
herramientas

Избор на купувачот