Благодатта Јуни 2017 Нов Дизајн Гроздобер Кристал Црна Глеѓ Тиква Брошеви Унисекс Ноќта На Вештерките Brooch Pin Фестивал Украси Подарок
Ново

Благодатта Јуни 2017 Нов Дизајн Гроздобер Кристал Црна Глеѓ Тиква Брошеви Унисекс Ноќта На Вештерките Brooch Pin Фестивал Украси

DEN 294.00
DEN 346.08

Во форма достапна за нарачката


Благодатта Јуни 2017 Нов Дизајн Гроздобер Кристал Црна Глеѓ Тиква Брошеви Унисекс Ноќта На Вештерките Brooch Pin Фестивал Украси Подарок
Големина : за 7.2*6.7 cm
тежина за 86g
Пакетот вклучува : 1 buc брошеви

Главните својства

Бренд Име:
БЛАГОДАТТА ЈУНИ
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Кристал
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Растенијата
Брошеви Тип:
Brooch Иглички
Број На Модел На:
XHXZ157
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден

Избор на купувачот