2017 Топла Продажба Универзална 315Mhz безжична Махагони 4channel Копирате Кодот за Далечински Управувач лице во лице клонирање гаражни врати се префрлите
Ново

2017 Топла Продажба Универзална 315Mhz безжична Махагони 4channel Копирате Кодот за Далечински Управувач лице во лице клонирање

DEN 173.00
DEN 182.40

Во форма достапна за нарачката

U se увезени висока фреквенција транзистори, пренесува моќта 13 DBM . Едно-копче за Интелигентни Копија : Оваа функција не е завршена се комбинираат со нашите RF интелигентни Декодер , кога ќе го поставите A,B,C,D клучеви за декодер, само треба да им помогнам на едно копче можете да копирате оригиналниот remotes најбрзо.
Пакетот Вклучува :
На Махагони Smart Далечински Управувач *1(Без Батерија)Копирате Кодот
Карактеристики на далечинскиот управувач duplicator 433. Блиска толеранција во копирање на податоци код и шок отпор,нема да се откажат код. Еден-на-еден Примерок : по расчистување на кодот,може да се стави на оригинални и duplicator е можно поблиску,притисни на оригинални и копираат далечински копчиња во исто време, тоа е копираат успешно кога led блиц.
Драги пријатели, ви благодариме за вашата цел!
Доколку нарачката е под $5 или помалку, ние ќе ви ги даде организира Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус . Враќање на Податоци : Push копчето C&D , led индикатор ќе флеш по нормално на податоците се обнови успешно
315 Mhz
безжична Махагони 4 копчето Копирате Кодот за Далечински Управувач лице во лице клонирање. Спецификација на далечинскиот управувач duplicator 433.2 М за да се 6. Други 3 копчиња се иста работа. Интелигентни копија треба само притисни едно копче ,можете да се подобри ефикасноста на производството за да се намалат трошоците. Во тоа време сите меморија, податоците се бришат (ве Молиме погледнете го видеото погоре). Со најновите шест цевка дизајн ,далечински контроли имаат подобри перформанси и стабилна коло. Со мулти-функционални промени , го прави персоналните и хуманизирано,и лесен за употреба. Трајно заштитени Податоци : Притиснете го копчето А&D или C&D , LED индикатор ќе флеш по нормално на податоците се чуваат успешно. 3, Продолжување/Обновување код : Ако избришете код на удвојување на далечинскиот управувач incautiously, можете да притиснете C копчиња и D копчиња во исто време, led светло флеш 3 пати, а потоа флеш брзо. Широк шок отпор опсег од 1. 2, Повторување (учење) Лево Раце предавање на оригиналниот далечински управувач, десната рака ракување со удвојување на далечински управувач; 2 далечински контроли се стави заедно што е можно поблиску, притиснете на копчињата од 2 далечински контроли во исто време; Led блиц 3 пати по 3 секунди, по брзо да трепка.
Каналот само што обезбеди Кинески период на пошта на Објавување, испраќање, планираат да имаат информации како навигација, alibaba рамен мрежни правила се одобрени од употреба на логистички канали!
Ако цел е погоре > $5, ние ќе ви ги даде организира Кина Пост Регистрирани Воздух Mail. Тоа го покажува кодот на удвојување на далечинскиот управувач е продолжи.92 MHz : Функција : Отстранување на Податоци : притиснете го копчето А & Б истовремено, индикатор нормално,по трепка, отпуштете го копчето, сите податоци се бришат успешно . Alibaba рамен мрежни правила се одобрени од употреба на логистички канали!
2017 Hot Продажба Универзална
Начин на апликација : ве Молиме имајте во предвид : далечински управувач фабрика стандардниот код е учење код (1527 кодирање) 1, Јасно надвор код : Притиснете го копчето и Б копчето во исто време , LED индикатор ќе влезе во брзо трепка статус. Тоа покажува дека оригиналниот контрола на Еден копчиња кодот се копирани во удвојување на далечинскиот управувач.
Каналот обезбедува "поштенски регистрирани колет" за да се обезбеди домашно и Објавување, испраќање, плати за навигација за информации како дестинација.

Главните својства

Број На Модел На:
KT02-4
Канал:
1
Фреквенција:
315 Mhz
Пакет:
No
Безжична Комуникација:
RF
Употреба:
Универзална
боја:
Махагони
растојание:
100
Примена:
гаражни врати,Електрични завеса,Автомобил далечински управувач и повеќе
Големина:
64mm x 39mm x15mm

Избор на купувачот