Modian Природна Розова Кристал Свадба луксузни Pendant Бренд Циркони Класичен Вистински 925 Фунта Сребрен Ѓердан Накит За Жените
Ново

Modian Природна Розова Кристал Свадба луксузни Pendant Бренд Циркони Класичен Вистински 925 Фунта Сребрен Ѓердан Накит За Жените

DEN 452.00
DEN 537.60

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Метална боја:
40Cm Синџир, 45см Синџир, Само Pendant
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
334 Розова Pendant
Бренд Име:
Modian
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Кубен Циркони

Избор на купувачот