Мажите Накит,Природни Сина Lapis Lazuli Двојно Поени Монистра Pendant Шарм,Суровини И Мазен Камен Хексагонална Исцелување Neckalce
Ново

Мажите Накит,Природни Сина Lapis Lazuli Двојно Поени Монистра Pendant Шарм,Суровини И Мазен Камен Хексагонална Исцелување Neckalce

DEN 960.00

Во форма достапна за нарачката


Dscription
Големина : 12x40mm
Материјали : Lapis Lazuli
Облик : Хексагонална Точка Pendant
Квалитетот Одделение : АА
Количина : 10pcs/многу
Детали
Пакет
Сета стока и да биде добро спакувана како слика покаже :
Превозот ^^^ Предмети се испраќаат во рок од 1-5 работни дена по вашата исплата да биде потврдена. ^^^ За бесплатен превозот предмети, ние ќе го користи хонг конг или Кина Пост Воздух Mail to you : the item(s) 2kgs
^^^ Секоја парцела ќе биде имаат следење на број на вашата следење.
^^^ На item(s) обично трае 10-30 ден е да се пристигне во повеќето земји. За некои земји или руралните области, и тоа може да потрае и подолго време, поради помала авиокомпанија и инспекција од страна на царината.
^^^ Ако сакате точка(а) брзо пристигнување ,ние ќе ги искористиме ЕМС или DHL или UPS-от , кој обично трае 3-5 ден е да се дојде, но мора да се плаќаат дополнителни $ 20 .
^^^ Ако имате било какви посебни requiremant, не двоумете се да не контактирате ! Плаќање За нас
^^^ Ние сме професионални камен монистра и накит снабдувач.
^^^ Имаме големи залихи и може да понуди големо фабрика цена.
^^^ Обичај цел се добредојдени.
^^^ Високото quanlity гаранција и конкурентна цена . Вашиот позитивен Фидбек е топло добредојде ^^^ Ние ќе остави позитивни повратни информации за сите корисници.
^^^ Ако ви се допаѓа нашата предмети,pls оставете ги вашите вредни позитивни повратни информации.
^^^ Ако постојат someting не сте задоволни,pls слободно контактирајте со нас,ние ќе се потрудиме да се направи вашиот задоволни.
^^^ Вашите позитивни повратни информации ќе се ни ги охрабри да биде подобро. Ви благодариме за посетата Добредојдовте монистра!!

Главните својства

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
YAMMY
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Приврзоци Тип:
Solitaire
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Кристал Столб
Број На Модел На:
JXD-13
Метали Тип:
Бакар
Пол:
Унисекс
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
Материјал:
Lapis Lazuli
Обликот:
Хексагонална Точка Pendant
боја:
Сина
квалитет:
AA
Големина:
12x40mm
Количина:
10pcs
is_customized:
Yes

Избор на купувачот