Елени Дама Лето Завој Фустан 2017 Жените Мини Фустан Секси Клуб Носат Strapy Backless Славна Личност Завој Се Облекуваат Бела
Ново

Елени Дама Лето Завој Фустан 2017 Жените Мини Фустан Секси Клуб Носат Strapy Backless Славна Личност Завој Се Облекуваат Бела

DEN 1426.00
DEN 2194.08

Во форма достапна за нарачката


Answer : ___________________________ Note :
1.мерењето на големината на табелата се за тело rahter од облека.
2 .Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина. Не го одберете директно во зависност од вашите навики.
3. Големината може да има 2-3cm се разликува поради прирачник за мерење. Ве молиме имајте во предвид кога ќе се измери.
ТНТ : 4-5 работни денови;
DHL : 3 работни денови(имаме потпишано со службен DHL компанија);
Продавачот за Испорака Метод : 4-6 workdays преку HK DHL;
Велика БРИТАНИЈА : 6-10 работни дена преку кралската пошта;
DE : 6-10 работни дена преку 4 PX РМ;
ДЕ,HU,PL,PT,НН,SK,СО хумани ресурси,SI,КИП,CZ,BG,RO,MT : 8-15 работни дена преку 4 PX РМ;
Бесплатни 4-6 workdays HK DHL за нарачки на 3 или 4 фустани(КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС ЗА ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ)

Главните својства

Големина:
XS, S, M, L
Пол:
Жените
Сезоната:
Лето
Половината:
Империја
Број На Модел На:
hb1007 завој фустан хл
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Силуета:
Обвивка
Материјал:
Најлон,Spandex
Стил:
Секси & Клуб
Деколте:
О Деколте
Декорација:
Патентите
Бренд Име:
lady елен
Големина:
XS S M L
Повод:
Клуб/Партија/Свадбена/Славна Личност Вечер/Коктел
Боја:
Бела
Е Прилагодена:
Yes

Избор на купувачот