30pcs/многу Алуминиум Тегли 60ml Злато Розова портокал Метал Калај 2oz Козметички Контејнери Занаети шарени Алуминиум boxs ZKH91
Ново

30pcs/многу Алуминиум Тегли 60ml Злато Розова портокал Метал Калај 2oz Козметички Контејнери Занаети шарени Алуминиум boxs ZKH91

DEN 1058.00
DEN 1430.40

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Бренд Име:
OnnPnnQ
Број На Модел На:
ZKH91
Големина:
60ml
Големина:
60ml

Избор на купувачот