Waulizane Домот Исклучување На Рамо Сирена Свадба Наметки Strapless Четка Воз Ruched Pleats Чипка Appliques Свадба Фустани
Ново

Waulizane Домот Исклучување На Рамо Сирена Свадба Наметки Strapless Четка Воз Ruched Pleats Чипка Appliques Свадба Фустани

DEN 10406.00
DEN 12387.84

Во форма достапна за нарачката


1) Целосна Биста = инчи или сантиметри
2) Половината =
3) Колковите =
4) Должина од рамо до рамо =
5) Должина рамо до подот = (од рамо до подот со обувки)
6) Armseye(armhole)=
7) Висината= (од врвот на главата кон подот со обувки)
8) Фустан во боја =бела или боја на слонова коска
9) Фустан назад=чипка или патент
Материјал : сите наши венчаница,свадба gown,свадба се облекуваат,вечер фустан,пром фустан,деверуша фустан,партија облечи,мајка на невестите се облекуваат и други свадба додатоци ткаенина е Сатен, chiffon, тафт, tulle, organza, сомот и сл.
Ве молиме да ја потврдите вашата цел (право големина, боја, стил) внимателно пред да се одлучи да се одржи редот.
Ви благодариме !
.
Боја : може да изберете било која боја ви се допаѓа од боја картичка ,а потоа да ни кажете боја број. ние не одговорни било царинска такса, ве Молиме проверете на
царинска политика на свој место.
Ние нудиме БЕСПЛАТНА ПОПРАВКА на вашиот фустан! Но, поштарина да го испрати назад и повторно да превозот цена за вас ќе биде и на вашата сметка. Сите налози се наредени според
вашата цел потврда.
започнете
крајот
Waulizane Луксузен Чипка Кристал Beaded Целосна Ракав Сирена Свадба Gown Романтична Scalloped Sequined Копчето 2017 Венчаница Плус Големина
1. Ако треба да се плати царински давачки, тоа е вашата должност да вашата сопствена земја, купувачот
треба да се разбере оваа ситуација.
Предмети ќе се испрати со ТНТ, UPS-от, Fed Ex, DHL, EMS
Превозот време : 4-7days од ТНТ, UPS-от, Fed Ex, DHL
Ова е меѓународен пратката. Објектот ќе биде couriered од Кина до твојата адреса. Ние ќе го пријават како примерок и ниска вредност за да се избегне данок. Ние не стандардна големина или сопствени направени големина,цената е иста, ве молиме оставете ни го вашето measurments ако го изберат сопствени направени, ве молиме видете подолу мерење на настава. Но
понекогаш во некои земји, царинскиот службеник може да биде стриктна.Цената е само за облека, не се вклучуваат било какви додатоци како што се ракавици,јакна,превез и petticoat. Ние ќе се стави на gown во курир торба.
Врати точка мора да биде во совршена состојба, како што беше испратена до вас, не се променети и не се носи. Ние се обидуваме се потрудиме да ги задоволи клиентите услов.Сите користење на високо-квалитетни материјали. Ако постои било прашина,
валкани места, промена и така натаму, ние не нудиме надоместок.
Од компјутерските екрани имаат хроматските аберации, особено меѓу CRT екранот и LCD екран, ние не може да гарантира дека бојата на нашите производи ќе биде иста со фотографии што го видов. Ние може да се свитка gown внатре кон надвор за да
заштита на beading или алкохол.
Тоа е потребно дека објектот или фустани треба да се достават до нас во рок од 14 дена по враќањето барањето е прифатено.
Како и секогаш, доколку имате проблем или ако објектот е незадоволителен, ве молиме контактирајте со нас, прво за брзо и atisfactory резолуција, како што се,
наплата или размена на друг нов објект за вас.M y пријател,нашата свадба фустани се рачно изработени, наместо да се масовно произведени,на ткаенина се користи е одлична,па ве молиме да не се споредуваат нашите производи со други ниски свадби се облекуваат во цена, ви благодариме!
2. Пареа притиснете се препорачува по меѓународни
транспорт
Во повеќето време, купувачот не треба да плаќаат никакви царински.
ако клиентот во спорот, како на пример свила сатен, памук.
Ве молиме, ве молиме контактирајте со нас за враќање на прв рок од 48 часа по приемот на објектот.

Главните својства

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W, 20W, 22W, 24W, 26W, 28W, 14W
Тип На Објект:
Свадба Фустани
За Бремени Жени:
Yes
Декорација:
Нивоа,Pleat,Ruched,Appliques
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Бренд Име:
Waulizane
Вграден Градник:
Yes
Силуета:
Сирена/Труба
Вистински Слики:
Yes
Назад Дизајн:
Ланче
Моден Елемент:
Гроздобер
Воз:
Понесете/ Четка Воз
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
is_customized:
Yes
Свадба Фустан Ткаенина:
Organza и Tulle
Број На Модел На:
H5
Деколте:
Strapless
Фустани Должина:
Кат Должина
Половината:
Природни
Погоден за повод:
Свадбена церемонија
Свадба gown:
Нови Пристигне Топла Продажба
облека де mariage:
Чиста Рака Обичај
vestido де noiva:
Тековната Популарната
Големина на избор :
Стандардна Големина Или Прилагодено Големина
Се прилагодат на сезоната:
пролет,лето,есен,зима
Ориентирани Групи:
Пораснал
Бестселерот Боја:
Бела,Бела Боја На Слонова Коска,Шампањ,Розова
Свадба Фустан Ткаенини:
Чипка
Тежина На Пакет:
2.5Kg

Избор на купувачот