DIBEI Безжичниот Далечински Управувач Рака на Клиторис G Место Дилдо Вибратор USB 360 степен Ротација Vibrating Гаќи Секс Играчки за Жени
Ново

DIBEI Безжичниот Далечински Управувач Рака на Клиторис G Место Дилдо Вибратор USB 360 степен Ротација Vibrating Гаќи Секс Играчки

DEN 1438.00
DEN 1797.12

Во форма достапна за нарачката

Купи со доверба (со исклучок на опрема) Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 7 дена по примање. Ве молиме љубезно ве забележи. Значи, добредојдовте во мојата продавница да се најдат предмети кои ќе потреби. Дополнителни трошоци или одложувања може да се случи за време на меѓународната трговија.
Превозот од Кина Пост Воздух Mail, обично се потребни околу 15-40 работни дена да пристигнат. Даноци или други обичаи поврзани со плаќање.
Со цел да се заштити вашата приватност,ние и ветуваме на испратите вашите производи во тајна состојба,пакувањето ќе бидат кутија или црна пластична кеса без никакви слики и зборови за секс. Ако имате specil услов за пакетот ,ве молиме да ни остават порака. Ако имате било какви проблеми или прашања во однос на вашата трансакција ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации. Ако ви треба предмети итна, ве молиме изберете превозот метод EMS и плати дополнителни превозот цена (превозот време од 3-7 работни дена).,можете да ги пратите пратката во 3-5 дена по превозот надвор. Или понуда за наплата (не вклучуваат товар) откако ќе го прими неговиот објект. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да ја пратите вашата e-mail или жалба до нашиот менаџер.ви благодариме.И сите производи дојде без origina пакет за да имаат подобар тајна состојба,и им понуди на следење Нема. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Не се отвори спорот без комуникација. Увозни давачки, Даноци, придонеси или други царински надоместок ќе бидат собрани од страна на превозот компанија по испораката. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат. Ние ќе го Поправи тоа за вас по добивањето на неисправни објект. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест. Тоа е многу брзо. Ако објектот е неисправна на 1 месец, ние ќе рамо ЕДЕН НАЧИН товарни праќаш замена по добивањето враќа.
Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .
12 месеци гаранција. И ако вашата нарачка достигне 2 KG, ние ќе ги испрати сите објекти што сте ги bayed до вас преку EMS/DHL .
Производ функција и материјал вовед :
мека и безбедно материјал
Бренд : DIBEI
Материјал : Медицински Силикони
Земја на потекло : Кина
Поддржано од : USB Полнење
Функција : 100% Водоотпорни и нечујно вибрира, Мулти-брзина, силни вибрации, 360 степен ротација и 6 видови на вибрации , Ефикасно далечинско за контрола на далечина се повеќе than12 метар,безжичниот далечински управувач за контрола на вибрациите
Боја : виолетова/розова
Напомена : Сите наши производи со висок квалитет,ве молиме да бидат сигурни да се купи.
Сите производи се 100% оригинални НОВИ и проверени пред пратката.Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот. Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 15 дена за замена или пари назад. Добавувачи не се одговорни за застои предизвикани од страна на царината во вашата земја. Ве молиме контактирајте ја нашата по услуга на персоналот пред да ја вратите. Ние искрено се надеваме дека вие не користите дополнителни трошоци за увоз или царинење одложувања како причина за барањето наплата или напуштање на негативен фидбек.

Главните својства

Тип На Објект:
Вибратори
Големина:
1 piece
Бренд Име:
DIBEI
Број На Модел На:
C100731
Материјал:
Медицински Силикони
Тип:
Секс Играчка
Својства :
Секс Производи
Напојува со:
USB полнење
Водоотпорен:
100% Водоотпорни
Место на Потекло:
Кина
боја:
Пинк/Виолетова
вибрации:
360 степен ротација и 6 видови на вибрации
тип 1:
рака на вибратор

Избор на купувачот