JIANXI Луксузни Буци Тело Синџир Жените се откажат стомак chainpendant Макси Femme Изјава накит 2017 Колиер Bijoux Бикини Accessorie
Ново

JIANXI Луксузни Буци Тело Синџир Жените се откажат стомак chainpendant Макси Femme Изјава накит 2017 Колиер Bijoux Бикини Accessorie

DEN 758.40

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Телото Накит Тип:
Стомакот Синџири
Бренд Име:
JIANXI
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Камен
Обликотшема:
Капка Вода
Број На Модел На:
10980

Избор на купувачот