Отворено Awning Крошна Шатор Дождот Сонце засолниште Tarp 300*300cm 4-6 Лице Сонцето Сенка Плажа Покривот Шатор Сонцето Awning Кампување Опрема
Ново

Отворено Awning Крошна Шатор Дождот Сонце засолниште Tarp 300*300cm 4-6 Лице Сонцето Сенка Плажа Покривот Шатор Сонцето Awning

DEN 2448.00
DEN 3060.00

Во форма достапна за нарачката


Информација за производот :
Материјал : 190 T полиестер платно
Водоотпорен коефициент : 2000 MM
Спецификации : 300 * 300 * 205 CM
Заградата : дијаметар 16mm железо (еден должина 55cm, еден должина 205cm)
Додатоци : ден завеси * 1, земјата нокти * 8, правец на јаже 2М * 8,8 јазли за сребро-бела (секој дел 55cm)
Пакување големина : 62 * 23cm
Тежина : 1.6 KG
Функција : отворено душеци, душеци, пикник душеци, церада, poncho, rainproof sunshade шатор итн.
Овој вид на awning е 190 T полиестер ткаенини материјал,со добра топлинска изолација,засенчување перформанси.во sorching лето,нека ти од сонцето,дали сте кул да се одморат на добра опрема.
Научни дизајн,едноставен и лесен, направи ткаенина за да примите сила рамномерно,поцврста правец на затегнувачка ефект,се постави morefashion и убава.
Моделирање на конструкции,едноставна и брза,екранот се повеќе постелнина,лицето производ користење на sunshade функција на awning,веќе опфатени јанг и убава.
Одат надвор да играат во шаторот само како линија?екран правец на модел на објект ви овозможува да надвор тивко уживајте во задоволството на земање .
НАПОМЕНА :
1.Поради рака мерка, големината може да имаат 1-3 см грешка.
2.Поради Различни Монитор, бојата може да има разлика.

Главните својства

Големина:
3*3M
Број На Модел На:
20170718-2
категорија:
Шатор за 3-4 Луѓе
Дното Водоотпорен Индекс:
1000-1500 mm
Надвор Од Шаторот Водоотпорен Индекс:
1000-1500 mm
Заградата Категорија:
Алуминиум легура род
Бренд Име:
Hewolf

Избор на купувачот