amzdeal Нови Замена Меки Силиконски Бенд врвка за околу Рака WristBand Трајни производи За AMAZFIT Спортски Smart Watch Хривнија
Ново

amzdeal Нови Замена Меки Силиконски Бенд врвка за околу Рака WristBand Трајни производи За AMAZFIT Спортски Smart Watch Хривнија

DEN 186.00
DEN 232.32

Во форма достапна за нарачката

Описи :
Боја : црна + црвена позадина, црвена+црна позадина, бело+сина позадина, blue+green позадина, розова+royalblue(изборен)
Материјал : силика гел
Големина : 20*2,2 см
Тежина : 17g
Се применуваат за : за AMAZFIT спортски smart watch Пакување вклучуваат :
1 x за AMAZFIT спортски smart watch замена силикони wristband
1. Во Светот Превозот. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса.
4. Сликите можат да се фрлаат отпадоци различни од реалните на објектот и се за вашиот референца само.
5. SERVIC ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува weenkends и празници. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашите frist располагање со магацински простор за брза испорака
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена да се вратат од dte тоа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со shpping следење на број, специфична причина за враќање.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, AFFER И купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од Aliexpress. Или, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(Ите) што е(се) не како рекламира.
1. 12 месеци Производителот е ограничена гаранција за неисправни предмети ( исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период ( и во оригиналното пакување, ако е можно). Мора да ни кажете дека дефектот е и ни даде вашата цел број.
НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН WARRTNTY.
3. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на Aliexpress!
Вашето мислење е многу важно за нашето работење е развој. Па ве молиме да ја напуштат Повратни информации Од 5 Ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи,
Ве молиме слободно контактирајте со нас, прво пред да остави негативни или неутрални повратни информации. Ви благодариме!

Главните својства

Бренд Име:
amzdeal
Тип:
види рака
Апликацијата Возрасна Група:
Возрасни
Компатибилност:
за AMAZFIT спортски smart watch замена силикони wristband
Јазик:
за AMAZFIT спортски smart watch замена силикони wristband
Функција:
за AMAZFIT спортски smart watch замена силикони wristband

Избор на купувачот