Цинк Легура Тока Hasp Дрвена Кутија Со Вино Заклучување Тока Антички Катанец Хардвер За Накит Кутија,Цвет Птица Брави,42*10*13mm
Ново

Цинк Легура Тока Hasp Дрвена Кутија Со Вино Заклучување Тока Антички Катанец Хардвер За Накит Кутија,Цвет Птица Брави,42*10*13mm

DEN 238.00
DEN 335.52

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

боја:
Злато Во Боја, Тон Бронза
Број На Модел На:
цвет & птица легура кодот
Големина:
42*10*13 mm
Заклучување Тип:
кутија за заклучување
Состојба:
100% нови
боја:
Бронза На Ѕвонење/Златна Боја
Материјал:
Цинк Легура
Големина:
42*10*13 mm
DIY Материјали:
Дрво

Избор на купувачот