Висок Квалитет Сребро Розова Боја На Цреша Munaro Стаклени Монистра Ги Собере Оригиналните Пан Шарм Хривнија Европската Накит Трговија На Големо
Ново

Висок Квалитет Сребро Розова Боја На Цреша Munaro Стаклени Монистра Ги Собере Оригиналните Пан Шарм Хривнија Европската Накит

DEN 92.00
DEN 153.12

Во форма достапна за нарачката


За да видите повеќе за висок квалитет 100% Sterling Silver Шарм, Кликнете Тука :
ИМАМЕ ФАБРИКА, И НИЕ ПРОИЗВОДСТВО НА ПРОИЗВОДИ ЗА СЕБЕ.
ДОБРЕДОЈДОВТЕ ДА НЕ ПАДНЕ БРОД, ИЛИ ПРОМЕТ НА ГОЛЕМО БИЗНИС СО НАС !
Поврзете се со нас на :
Skype : silvercharmskype
Whatsapp : 86-13430722519
Дознај повеќе за нас, ве молиме додадете Facebook :
https : //www.facebook.com/profile.php?id=100011782592603

Главните својства

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
HJ6361
Шарм Тип:
Наутички
Бренд Име:
BISAER БС
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Стакло
боја:
Шарени, Бела, Розова, Црна
Шема:
Цвет
Материјал:
Сребро + Стакло

Избор на купувачот