4PCS Бесплатен Превозот DIY Накит Обезбедува Интензивна Кубни Циркон Тркалезна Форма Метал Две Круг Конектори Наоди
Ново

4PCS Бесплатен Превозот DIY Накит Обезбедува Интензивна Кубни Циркон Тркалезна Форма Метал Две Круг Конектори Наоди

DEN 887.00
DEN 1007.52

Во форма достапна за нарачката

4 PCS Бесплатен Превозот DIY Накит Добавувачи Интензивна Кубни Циркон Тркалезна Форма Метал Две Круг Конектори Наоди
Боја : микс (сребрена/gold/розово злато/црн ) Количина : 4 PCS /МНОГУ Состојба : Нова & врвен квалитет Можете да ги Собереш на боја и оставете порака со цел забелешка

Главните својства

Тип На Објект:
накит наоди
Број На Модел На:
WP-9926
Објектот Тежина:
15g
Накит Наоди Тип:
Конектори
Бренд Име:
dankaishi
Производ Карактеристики:
24k Вистински Злато Позлатен
Материјал:
Кубен Циркони
Е Прилагодена:
Yes
Состојба:
100% Нов Дизајн И Врвен Квалитет
Повод:
Свадба Партија /модна ревија/Ангажирање/Годишнината
боја:
Сребрена/Розово Злато/Gold/Црна
видови на накит :
шарм за белегзии и ѓердан
Обликот:
ТРКАЛЕЗНА/ОКО
Материјал:
метал / кубни циркони
Големина:
18x24mm

Избор на купувачот