13.3Лаптоп со Екран на Допир Digitizer Стакло Панел Замена на делови Touchpads за ASUS Zenbook UX305 UX305CA UX305LA UX305FA Серија
Ново

13.3Лаптоп со Екран на Допир Digitizer Стакло Панел Замена на делови Touchpads за ASUS Zenbook UX305 UX305CA UX305LA UX305FA

DEN 3878.88

Во форма достапна за нарачката

Ако сте задоволни со производи по тестирање, тогаш може да се инсталира на вашиот компјутер.3"Лаптоп со Екран на Допир Digitizer Стакло Панел Замена на делови Touchpads за ASUS Zenbook UX305 UX305 CA UX305 LA UX305 FA Серија
Стр roduct Опис :
• Име на производ : Допир Digitizer Екран Стакло без Рамки
• Големина На Екран: 13. Ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне на вас, ви благодариме !
Враќање/Поврат :
1. Важни Совети :
Ве молиме тестирање пред одредување и немојте да се отстрани ознаката пред да се потврди производ не било проблем.Ви благодариме. Ние може да потрае подолго време за подготовка на големи количество наредби и ние ќе ви овозможи да знаат За голема количина цел, ве молиме контактирајте со нас за да ја проверите акции пред да се направи исплата. Откако ќе добиете предмети, ние ќе ги поправаат или размена со нив што е можно поскоро. Царинење случува повремено треба да се плати од страна на купувачите. Заменете нови и добро ако имаш лажни производи. EMS : Тоа обично трае 5-15 работни денови за да се добие парцела. DHL/Федекс/UPS/ТНТ : Тоа обично трае 3-7 работни денови за да се добие парцела. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Купувачот откако го отстраните жигот, ние не нудиме никаква гаранција. За голема количина цел, ве молиме контактирајте со нас за да ја проверите акции пред да се направи исплата. Ве молиме проверете парцела изглед внимателно кога ќе ја прими и потврди доколку постои појава кршење. Ве молиме контактирајте со нас ако не го примите производи во 45 дена. e Packet : Тоа обично трае 10-15 работни денови за да се добие парцела. Ние ги тестираме еден по еден пред превозот, 100% работи добро пред превозот. Имаме професионален тим да се спакуваат тоа многу добро да се избегне оштетување, па немојте да се грижите за пакетот. DHL е брзо и безбедно, тоа е од Европа, Америка, Австралија, Азија и исто така лесно да се помине за да се клиенти на најдобар избор и прифатлива цена. И ве молиме да дадете 3 работни денови за проверка на undelivered пакет и ако тоа е нашиот проблем, ние ќе рефундирање на пари за вас. Сите на Следење на број ќе се обезбеди за проверка на превозот детали. Купувачи се само одговорни за враќање такси превозот за гаранција (Во повеќето купувачи ќе имаат само за да се вратите на проблемот компоненти од целиот пакет. (Кина работно време) . Хонгконг Пост Воздух Mail : Тоа обично трае 12-30 работни денови , Бразил ќе
можеби трае повеќе денови за да се добие парцела. Ние може да потрае подолго време за подготовка на големи количество наредби и ние ќе ве известиме на одредено време потребно. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне да го реши проблемот.3"
• Компатибилен Производ Линија : За ASUS Zenbook UX305 UX305 CA UX305 LA UX305 FA Серија
• Рок на гаранција : 3 месеци
• Пакет се Вклучуваат : 1 X Екран на Допир Digitizer (Без LCD Екран)
• Пакување Метод : Подобрен Кутија пакет
Многу Важно :
Ќе мора да одговараат на големината на екранот за да ја зачувате тековната Допир. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена да. Пред да се врати ставки, ве молиме бидете сигурни дека ќе добиете на нашите врати и да напишете "подарок" за испорака на состојба. Откако примање содржини, ние ќе рефундирање на дека веднаш. Ве молиме остатокот увери купување.Ве молиме да користите редовни поштенски и ни даде на следење на број. Ви благодариме. Ако најдете производот не функционира нормално, ве молиме проверете два пати за да се потврди тоа и контактирајте со нас во прв пат.

Главните својства

Големина На Екранот:
UX305, UX305CA, UX305LA, UX305FA
Примена:
Лаптоп
Бренд Име:
LCDOLED
Број На Модел На:
за Asus UX305 UX305CA UX305LA UX305FA Серија
Компатибилен Бренд:
ASUS
Компонента Тип:
Допир LCD Екран Стакло

Избор на купувачот