Чудо Бебе Мека Шетач Пелена Подлога Памук Шетач Подлога Седиште менување на Подлога Колички Кабриолет Автомобил Превозници Додатоци Детска Дебелина, Мат
Ново

Чудо Бебе Мека Шетач Пелена Подлога Памук Шетач Подлога Седиште менување на Подлога Колички Кабриолет Автомобил Превозници Додатоци

DEN 538.00
DEN 1055.04

Во форма достапна за нарачката


И нашиот сопствен бренд "Новородените Облека се Постави Посебна За Болницата" може да достигне болници младата ниво, тоа се користи Етилен Оксид Sterilized Вакуум Пакувања, безбеден и сигурен избор за вашето бебе!
Ние сме Општи Агент во Кина за LAT производство и маркетинг,ЛАТ е многу познат бренд во Австралија кои specilized во муслин производи, сега тие имаат 100% памук муслин, бамбус муслин и органски муслин производи. е професионална ОЕМ производители на мали деца "и деца" производи, како што се бебето муслин swaddle ќебе, бебе крпа пелени, бебешка вреќи за спиење, бебе rompers итн, производите се топло добредојдени во САД, Европа, Австралија, Кореја, Југоисточна Азија.Купувачот е одговорен за сите дополнителни превозот цена. Неисправни производи мора да се врати во рок од 7 дена од денот сте го добиле на пратката. Тие се на купувачот одговорност. Предмети ќе биде предаден во рок од 7-10 работни дена откако ќе се потврди на вашата исплата. Материјалот е чист памук, памук шири меѓу нив, умерена дебелина, како да се мијат ќе не тенка, не би било надвор од форма.Ако ви треба други брза испорака ,ве молиме љубезно одберете EMS и плаќаат екстра плаќање .
Политика На Враќање :
Ние нудиме 7 дена се врати услуга за сите на купувачот. ние се успее во зависност од вашето задоволство.
Гарантиран Квалитет :
Ние гарантираме дека сите точка испратам до тебе ќе биде ист како и слики прикажани на discription страница, но тоа може да има малку боја разлики поради различни фото снимањето агол на екранот chromatism.
Ве молиме econtact нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на сајтот. Двојно еднострани на располагање, со боја. Ве молиме кажете ни за вашата моментална адреса по вашата исплата,во спротивно,ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса. Но, не грижете се, повеќето од нашите производи се со мала вредност кои не треба да ги плати. Извоз на производи ,количината е ограничена, распродадени не се достапни!
Marterial : 100% памук
Боја : Како на сликата прикажани
Сезона : одговара за сите сезони
Подлога големина : 80см* 32cm
Пакет : 1pc со opp вреќа
Кликнете на линкот за други бои :
Компанијата Информации
Yichang Lanqier Облека Co.
Чудо Бебе 2017 Бебето Пелена Подлога Шетач Перница Памук Шетач Подлога Седиште Подлога Колички Кабриолет Автомобил Превозници Додатоци За Деца Дебели Мат
Ова е еден убав перница, продолжен, го стави во количка, децата седат на стол, е многу добар, porous регулатива. Ако сте задоволни нашите предмети, ве молиме оставете ни го вашето позитивни повратни информации(Пет ѕвездички).Ако не можете да се прифати малку боја разлики,ве молиме не поставувајте цел.Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време.
Повратни Информации И Рејтинг :
1.
Ве молиме да забележите ова : Увозни давачки и даноци не се вклучени во точка цена и превозот надомест. Нормално, тоа трае 18-35 работни дена за пристигнување по е-Пошта, и се 8-12 дена од Express.ние ќе го организира испорака штом го добиете вашиот плаќање
4. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
Превозот :
1.Но, директно да се даде негативна повратна информација може да им помогне на ништо!!. Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во времето и секогаш ќе се обидеме да ви помогнеме.

Главните својства

Тип:
седиште перница
Возраст Опсег:
19-24M,13-18 МИЛИОНИ,7-9M,10-12M,4-6M,2-3Y,0-3М
Бренд Име:
ЧУДО БЕБЕ
Број На Модел На:
бебе Седиште Перница подлога
сертификација:
EN,ASTM
Материјал:
Памук
Материјал:
100% Памук
Количина:
1 Компјутер
Големина:
80cm* 32cm
Употреба:
Тоа може да се користи во Вагони/Pram/Кабриолет/Автомобил
Функција:
Дише Удобно Мека
столче мат:
бебешко столче додатоци
пелена подлога:
бебешка количка мат
Број На Модел На:
Бебе Шетач Подлога Седиште
Тип:
седиште перница

Избор на купувачот