Нови Оригиналните ОЕМ 2 Парчиња ЛЕД Темно Црвена Taillights Опашка Светилки Опашка Светло Лево Одговара За ФОЛКСВАГЕН Голф GTI 13-16 5G0 945 207 5G0 945 307
Ново

Нови Оригиналните ОЕМ 2 Парчиња ЛЕД Темно Црвена Taillights Опашка Светилки Опашка Светло Лево Одговара За ФОЛКСВАГЕН Голф GTI

DEN 9971.00
DEN 12309.60

Во форма достапна за нарачката


Добредојдовте во мојата продавница, ќе се користат искрена служба, професионална гледна точка, за да ви овозможи со задоволителна услуга! Точка Име & Дел # LED Опашка Светла На Golf MK7 5 G0 945 207 НА 5 G0 945 307 Компатибилен : N/A Одговара Модел на "ФОЛКСВАГЕН" -ГОЛФ / GTI / R 2013-2016 MK7 само Пакетот Вклучува Опашка светлина ×2 Опис на Производот Сосема нов објект за Замена на Дел Број N/A Забелешка : Ако сте несигурни дали тоа може да се однесува на вашиот автомобил, ве молиме контактирајте со нас прв пат, ние ќе ви ги даде на проверка. Треба трговија на големо цена, ве молиме контактирајте со нас. Царински даноци : Нашата продажба цената не вклучува царински даноци и такси. купувачот ќе ги сноси овие трошоци. Секоја земја има различни царина прагот, така што треба да знаат во вашата земја даночната политика.
Реконструкција или повторно да Ја прати Политика Ако добиете предмети имаат проблеми со квалитетот или оштетен,ве молиме да се обезбеди фотографии и контактирајте со нас,ние ќе ја или рефундирање на вашата исплата. Но, ние не ќе ја прифати ќе се врати на купувачот оперативни грешки предизвикани од оштетените објекти. Нашата Компанија и Услуга Нашата компанија е од 1998 година,професионални трговија на големо бизнис на VAG целосна палета на делови,па ако имате специјални барања, ве молиме контактирајте со нас. ние многу продажба на ОЕМ делови и високо-квалитетни резервни делови,во исто време, ние обезбедување на нивната посветеност на квалитетот. Ние, исто така, обезбедува професионални решенија и по-продажбата на услугата, па ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас во секое време,ние ќе бидеме среќни да ви послужи, ви благодарам.

Главните својства

За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Материјал Тип:
Висок квалитет
Голф-Година:
2013,2014,2015
Име На Модел:
5G0 945 207 5G0 945 307
Специјални Функции:
Задните Светла
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Бренд Име:
stenzhorn
Објектот Дијаметар:
30cm
Фолксваген Модел:
Голф
Тип На Објект:
Опашката Светлина Собрание
Објектот Тежина:
2.5kg

Избор на купувачот