3 видови дрвени елипсовидна овална usb stick 2.0 меморија флеш Прилагодено ЛОГО (Над 15 компјутери,слободни логото трошоци)
Ново

3 видови дрвени елипсовидна овална usb stick 2.0 меморија флеш Прилагодено ЛОГО (Над 15 компјутери,слободни логото трошоци)

DEN 239.52

Во форма достапна за нарачката


Ви благодариме за вашата посета на нашата продавница.ние се продаваат usb стик тука во aliexpress за 5 години,esperically,.имаме доволно искуство на овие обичај usb стик,како што се Дрвени,Кристал.Метал.ПВЦ usb стик,ако имате било какви други прашања,добредојдовте на истрага нас преку aliexpress.

Главните својства

Капацитет:
4GB, 8GB, 16GB, 32GB
Бренд Име:
PASSIOTTON
Интерфејс Тип:
usb 2.0
Времето на пазарот:
Јуни 2016 година
производ тежина:
10.3 G
Тип На Производ:
Флеш Диск
Број На Модел На:
дрвени usb
Материјал:
Дрвени
Пакет:
Yes
Енкрипција:
No

Избор на купувачот