ТОПЛА 10Pcs/многу KCD8 212N Брод Рокер Прекинувач Со Црвено светло Зелено светло 6 Pin ON-OFF 15A250VAC
Ново

ТОПЛА 10Pcs/многу KCD8 212N Брод Рокер Прекинувач Со Црвено светло Зелено светло 6 Pin ON-OFF 15A250VAC

DEN 421.44

Во форма достапна за нарачката


Превозот :
Ние Брод на Светот, освен APO/FPO .
Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 20 работни дена.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 работни дена
Се истакна : Fedex Можеби полнење ракување со обвиненија во вашата земја, ние не сме одговорни за оваа пријава.
Гаранција и Гаранција :
12 месеци Гаранција. Купи со доверба!
Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект.
Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест
Други Политики :
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими.
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови

Главните својства

боја:
ЦРВЕНА, Зелена, ЦРВЕНА ЗЕЛЕНА
Тип На Објект:
Прекинувачи
Гаранција:
100 ден
Тип На Прекинувач:
Рокер Префрлате
Карактеристики:
Други
Материјал:
Бакар
сертификација:
CCC
Број На Модел На:
KCD8 212N
Тип На Прекинувач:
Рокер Префрлате
Карактеристики:
ON-OFF
pin:
6 pin
Гаранција:
100 ден
Број На Модел На:
KCD8 212N
Тип На Објект:
Прекинувачи
напон на струја:
15A250VAC
Нога:
6 нога

Избор на купувачот