Анти-Комарец Пчела Инсекти Се Спречи Риболов Маска Покрие Лицето Заштита На Шапка Нето Кавер-Капа За Најновите
Ново

Анти-Комарец Пчела Инсекти Се Спречи Риболов Маска Покрие Лицето Заштита На Шапка Нето Кавер-Капа За Најновите

DEN 93.00
DEN 128.64

Во форма достапна за нарачката


Ако ви се допаѓа овој објект, ве молиме да го додадете во Листата на Желби, Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме додадете во вашата Продавница Листа. Ви благодарам многу!!! ^-^
Корисни Анти-Комарец Пчела Инсекти Риболов Маска За Лице Заштита На Шапка Нето Кавер-Кап
100% Сосема Нов и Висок Квалитет.
Ова е еден вид на унисекс капа. Совршен за разни активности на отворено, како што се пешачење, риболов, и така натаму.
Совршен за ноќта на риболов ,Заштита од Комарец да се наруши.
Големина : Една големина
Материјал : Полиестер и Памук Мешавина
Боја : Како на сл покажува .
Пакетот Вклучува :
1 × Риболов Шапка Капа
За Испорака
1) ПРЕВОЗОТ во СВЕТОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2) S&H НЕ се вклучени ДАВАЧКИ, купувачите ќе бидат одговорни за било каква локалните даноци или други увозни давачки.
3) Наредби обработуваат во рамките вети дена по уплатата верификација.
4) Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адреси МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
5) На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за нашиот референца само.
6) УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
7) Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 39 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
За Плаќање
1) да ја прифатиме Али Запад Унија, TT, PP и уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена од денот на нарачката.
Враќање & Наплата
1) Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена ќе биде на купувачот цена.
2) Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел број.
3) Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА WINNINNG ПОНУДАТА ИЗНОС освен превозот цена, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени.
За Гаранција
1) 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2) Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
За Повратни Информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет 5 ЅВЕЗДИ, и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
Позитивни Повратни информации е многу важна за нас. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрален или негативен фидбек. Така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
'

Главните својства

боја:
Како што сликите покажуваат
Шапка Големина:
M
Бренд Име:
Aolikes
Пол:
Мажи
Функција:
Sunshade
Материјал:
Полиестер
Шаблон Тип:
Печати
Број На Модел На:
анти-комарец

Избор на купувачот