Бебе Rompers Пролет Бебе Момче Облека Новородено Бебе Облека Памук Бебе Девојка Облека Roupas Bebe Младата Jumpsuits Детска Облека
Ново

Бебе Rompers Пролет Бебе Момче Облека Новородено Бебе Облека Памук Бебе Девојка Облека Roupas Bebe Младата Jumpsuits Детска Облека

DEN 395.00
DEN 480.96

Во форма достапна за нарачката


Совети : Ние ќе покаже вредност од $3, така што не плаќаат царина за тоа. Ве молиме потврдете ја вашата адреса, пост код, телефонски број е точен, пред да плати за тоа. Ако ние ја потврдите вашата исплата, ќе го испратам до тебе, како е можно поскоро. Ако сте повторно продавачот треба dropshipping,ние ќе се обидеме потрудиме да обезбеди најдобра услуга и споделување на повеќе високо квалитетен моден објект со вашите клиенти. Подготвени многу повеќе убави предмети (Палта/Облека/Clothing Set/Маици/Панталони/Џемпери и сл.) за вас. Ве молиме да ја посетите , ќе добиете повеќе изненадувања
Други Опис
1.Испорака
Објектот ќе биде предаден во рок од 5 работен ден по расчисти исплата.
Обично објектот ќе пристигне во рок од 20-50 работни дена по превозот. Бразил е потребно повеќе време за 50-70 работни дена по испорака (Превозот времето е проценета, но не гарантира) за Време на празникот сезони, може да се одолговлекува.
2.Наплата
Во нашата продавачот приказ,купувачот е Бог, Ние се однесуваме кон секој клиент со внимателен и внимателен, да се направи клиентите се задоволни и имаат одлични,пријатен шопинг.
Во случај,не сте задоволни со производот или услугата, ве молиме контактирајте со нас.Ние сме тука да ви помогне & решавање на сите прашања. И после контакт со нас, производи може да бидат понудени за замена или рефундирање на брзо и ефикасно.
Ве молиме љубезно не остави негативни повратни информации, без да ни се јавите на проблем, тоа ќе се смета за конечното разрешување и без понатамошен контакт или e-mail одговор ќе бидат обезбедени. И ние не би можеле да понуди размена или да му даде на наплата услуга за вас.
3.Забелешка
A : ние прифати Али плати, и сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Б : Ако сакате да купите големо количество или промет на големо,ве молиме испратете e-mail, Порака или Трговија Менаџер, ние ќе ви даде најдобра цена.ви благодариме
C : Не е важно колку вашиот производ вредност е,ние ќе се изјасни со пониска вредност за да се избегне сопствени даночни за купувачот. Ако пратката е голем, ние ги испратите сите во одделни во случај царинскиот сакате даночен пакет.
4.Повратни информации
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават 5 ѕвезди повратни информации.
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми. И после тоа, ние може да понуди дополнителни замена или рефундирање на услугата.
Ви благодариме за вашиот разбере.
* Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Главните својства

Дете НИ Големина:
3M, 6M, 9M, 12M
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Rompers
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
YiErYing
Пол:
Унисекс
Материјал:
Spandex,Памук
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Затворање Тип:
Опфатени Копчето
Број На Модел На:
бебе бебе
Материјал Состав:
Памук,Spandex
Шаблон Тип:
Цртан филм
Функција:
меки и удобни
Сезоната:
Пролет,Есен
Големина:
3,6,9,12
бебе девојка облека:
бебе момче облека
Rompers:
Jumpsuits
децата облека:
детска облека
новороденче облека:
бебе облека
костимот бебе:
памук бебе

Избор на купувачот