Нова Жешка ЕДНО ПАРЧЕ восок печат Метал главата без да се справи,DIY Scrapbooking восок печат бакар главата, Гроздобер и висок квалитет
Ново

Нова Жешка ЕДНО ПАРЧЕ восок печат Метал главата без да се справи,DIY Scrapbooking восок печат бакар главата, Гроздобер и висок

DEN 192.00

Во форма достапна за нарачката


ЕДНО ПАРЧЕ Метал Главата Без да се Справи со 1pcs по многу ^^ Гроздобер Запечатување Восок Печат Метал Глава : само 1 buc метал главата печат, без да се справи, Спецификација : Големина : Печат Дијаметар е 3cm ИЛИ 2.5 CM СЛУЧАЕН ИСПРАТИ Пакување : 1pcs/opp во балон плик Постојат 20 sytles на располагање. Ве молиме да ни остават порака што е вашиот омилен кога цел. Или тоа ќе биде предаден по случаен избор. Ве молиме да се напомене дека цената е за 1 buc метал главата печат, без да се справи!!!

Главните својства

боја:
A, B, C, D, E, F, G, H, I, J, K, L, M, N, O, P, Q, R, S, T
Материјал:
Метал
Употреба:
Персоналните Мотото
Бренд Име:
XunMade
Број На Модел На:
ЕДНО ПАРЧЕ восок печат Метал глава
Тип:
Стандард Печат

Избор на купувачот