НОВИ 12V 120A АЛТЕРНАТОР 485.502.120 485.502.150 1011-065RS 13810N 13810R 90-15-6362 ALT10373 ЗА ПОРШЕ 911
Ново

НОВИ 12V 120A АЛТЕРНАТОР 485.502.120 485.502.150 1011-065RS 13810N 13810R 90-15-6362 ALT10373 ЗА ПОРШЕ 911

DEN 7200.00

Во форма достапна за нарачката

НОВИ 12 V 120 A АЛТЕРНАТОР 485.502.120 485.502.150 1011-065 RS 13810 N 13810 R 90-15-6362 ALT10373 ЗА ПОРШЕ 911
ПЕРФОРМАНСИ ДЕТАЛИ :
Единица излезна моќност : 12 V 120 A
Нето Тежина : 8 KG
РЕФЕРЕНЦА БР. : UD12531 A 0123510041 0124515001 0124515015 0124515042 0986043690 0986043697 CAL10284 12093 DRB3690 A-6305 EAA-221286 EAA-252687 28-4588 LRA02141 99660301200 99660301201 99660301203 99660301205 9214943 485.501.120 485.501.150 485.502.120 485.502.150 1011-065 RS 13810 N 13810 R 90-15-6362 ALT10373 АПЛИКАЦИИ ЗА ПОРШЕ 911 3.4 24 V Ca Rera 01.1997-12.1999 ЗА ПОРШЕ 911 3.4 24 V Ca Rera -996 01.1999-12.2001 НА ЗА ПОРШЕ 911 3.4 Ca Rera [M96.01] 01.1997-12.1999 ЗА ПОРШЕ 911 3.4 Ca Rera [M96.01] 01.1999-12.2001 НА ЗА ПОРШЕ 911 3.4 Ca Rera [M96.02] 01.1997-12.1999 ЗА ПОРШЕ 911 3.4 Ca Rera [M96.04] 01.1999-12.2001 НА ЗА ПОРШЕ 911 3.6 Ca Rera 01.1999-12.2001 НА ЗА ПОРШЕ 911 3.6 Ca Rera 01.2001-12.2004 4x4 НА ЗА ПОРШЕ 911 3.6 Ca Rera -996 01.2001-12.2005 НА ЗА ПОРШЕ 911 3.6 Ca Rera [M96.03] 01.2001-12.2005 НА ЗА ПОРШЕ 911 3.6 Ca Rera [M96.76] 01.1999-12.2001 НА ЗА ПОРШЕ 911 3.6 Ca Rera 4x4 [M96.03] 01.2001-12.2004 НА ЗА ПОРШЕ 911 3.6 GT3 01.2003-12.2005 ЗА ПОРШЕ 911 3.6 GT3 [M96.79] 01.2003-12.2005 ЗА ПОРШЕ 911 3.6 Турбо 01.2000 - ЗА ПОРШЕ 911 3.6 Турбо 01.2003 - НА ЗА ПОРШЕ 911 3.6 Турбо [M96.70] 01.2000-12.2005 ЗА ПОРШЕ 911 3.6 Турбо [M96.70] 01.2003-12.2005 НА ЗА ПОРШЕ Boxster 2.5 [M96.20] 01.1996-12.1999 ЗА ПОРШЕ Boxster 2.5 јас 01.1996-12.1999 НА ЗА ПОРШЕ Boxster 2.7 01.1999-12.2002 НА ЗА ПОРШЕ Boxster 2.7 -986 01.2002-12.2004 ВО ЗА ПОРШЕ Boxster 2.7 [M96.22] 01.1999-12.2002 НА ЗА ПОРШЕ Boxster 3.2 -986 01.2002-12.2004 ВО ЗА ПОРШЕ Boxster 3.2 S [M96.21] 01.1999-12.2002 НА ЗА ПОРШЕ Boxster 3.2 S 01.1999-12.2002 НА
Гаранција
БЕСПЛАТНИ 360 DAYS ГАРАНЦИЈА
Време на испорака : 1-15days според количината
ПАКУВАЊЕ : НЕУТРАЛЕН КУТИЈА
100% квалификувани производи
100% атрактивна цена
100% искрена служба

Главните својства

911-Година:
2001,2004,1997,1999,2000,1998,2002,2003,2005
Објектот Висина:
20
Поставување на Возило:
моторот
Земја/Регион на Производство:
Кина
Бренд Име:
HNROCK
Производителот Дел Број:
0123510041 0124515001 0124515015 0124515042 0986043690 0986043697
Порше Модел:
911
Другиот Дел Број:
LRA02141 99660301200 99660301201 99660301203
Објектот Должина:
20
Специјални Функции:
алтернатор
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Тежина:
6kg
За Возило Брендови/Модел:
Порше
Објектот Ширина:
20
Осветленост Дел Број:
99660301203 99660301205 9214943 485.501.120
Votage:
12
ЗАСИЛУВАЧ:
120

Избор на купувачот