20 Инчи Раѓа Кукла Колекции Целосна Винил Главата и 3/4 Екстремитети Lifelike Бебе Кукли Недовршени Bebe Кукла Делови од Телото Додатоци
Ново

20 Инчи Раѓа Кукла Колекции Целосна Винил Главата и 3/4 Екстремитети Lifelike Бебе Кукли Недовршени Bebe Кукла Делови од Телото

DEN 1824.00
DEN 1919.52

Во форма достапна за нарачката

20 Инчи Раѓа Кукла Колекции Целосна Винил Главата и 3/4 Екстремитети Lifelike Бебе Кукли Недовршени Bebe Кукла Делови од Телото Додатоци
ова е за продажба unpainted кукла комплет Око големина : 20 мм Екстремитети : Целосна Оружје и Полн нозе заврши големина : 20inch

Главните својства

Бренд Име:
NPK
Материјал:
Винил
Тип:
Моден Кукла,Бебе Кукли
Возраст Опсег:
2-4 Години
Тема:
Филм & TV
Број На Модел На:
A-1356
Форма:
1/6
Карактеристики:
Цртан филм,DIY Играчка,Образовни,Модел,Мека
Пол:
Унисекс
Батеријата:
Никој
Димензии:
за кукла 20inch
Предупредување:
Никој
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Mfg Серија Број:
Начин на живот
BJD/SD Атрибут:
Делови Од Телото
Тип На Објект:
Кукли

Избор на купувачот