DIY Куршум Празни Lip Balm Цевки Сад Кармини Мода Кул Усни Шишиња Кармин Цевка Празни Козметички Контејнери 20pcs/многу
Ново

DIY Куршум Празни Lip Balm Цевки Сад Кармини Мода Кул Усни Шишиња Кармин Цевка Празни Козметички Контејнери 20pcs/многу

DEN 911.52

Во форма достапна за нарачката


Точка Име : Кармин Цевка
Дијаметар на дупка : 12.1 mm
Не't топло-истури кармин директно!!! Не't топло-истури кармин директно!!! Не't топло-истури кармин директно!!! Треба да употребите кармин калап за да го добие кармин,кога тоа се излади потоа се стави на кармин во цевката!Дијаметарот на кармин мувла треба да се 12.1 mm Пакет : 20pcs/многу

Главните својства

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
Refillable Bottles
Број На Модел На:
Refillable Шишиња

Избор на купувачот