YIKALAISI 2017 Ѓердан Бисери ѓердан Накит сетови Природен Бисер Вода Капка Бисер 925 фунта Сребро Обетки Приврзоци За Жени
Ново

YIKALAISI 2017 Ѓердан Бисери ѓердан Накит сетови Природен Бисер Вода Капка Бисер 925 фунта Сребро Обетки Приврзоци За Жени

DEN 480.00
DEN 960.00

Во форма достапна за нарачката


Природен бисер е Принцезата Дијана е фаворит,исто така, е најдобриот подарок за себе,пријателите,мама и љубовник
Ако цел денес,ние испрати кутија и сребро платно како подарок!!!
Напомена : Доколку плати ≥ 200 долари, како крајната цена,испорака од страна на DHL за слободни

Главните својства

Гем Боја:
Бела, Црна, Розова, Виолетова
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Парична казна
Сертификат Број:
---
Обликотшема:
Капка Вода
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Бренд Име:
YIKALAISI
Повод:
Партија
Метал Печат:
925,Фунта
Главниот Камен:
бисер
Стил:
Тренди
Certificate Type:
CNAS
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Број На Модел На:
Бесплатен превозот
Големина На Бисер:
8-9/9-10 mm
Материјал:
природните слатководни бисер
Должина:
Pendant 45 cm
Метал:
925 sterling silver/циркони
Други:
ако треба други должина,ве молиме контактирајте ме

Избор на купувачот